2 proc. parama chorui Bel Canto. Padėkite mums kurti ir džiuginti Jus puikiais muzikiniais projektais!

 

2 proc. iniciatyva – tai valstybės suteikta galimybė Lietuvos piliečiams nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo Jūsų sumokėtos pajamų mokesčio dalies. Kitaip tariant, visi mokame tam tikrą pajamų mokestį, kurį vėliau valstybė sudarinėdama biudžetą paskirsto pagal prioritetus ir poreikius. Šiandien kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į valstybės biudžeto planavimo procesą ir nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėtos pajamų mokesčio dalies.

Choras Bel Canto yra visuomeninė organizacija, mūsų biudžetą sudaro pačių choristų mokamas nario mokestis bei mūsų draugų, rėmėjų finansinė pagalba. Todėl mums ypatingai svarbi ir mūsų klausytojų parama, suteikianti didesnę laisvę muzikuoti, kurti ir džiuginti Jus išskirtiniais, ypatingais muzikiniais projektais bei dažniau pakviesti į mūsų koncertus.

Nuoširdžiai prašome Jūsų paskirti 2 proc. paramą chorui Bel Canto!

Deklaracijos pildymas elektroniniu būdu

 

 1. Prisijunkite prie Elektroninio Deklaravimo sistemos (EDS) tinklapio https://deklaravimas.vmi.lt/ naudodamiesi savo banko elektroninės bankininkystės prisijungimu arba el. parašu.
 2. Elektroninio deklaravimo sistemos puslapyje viršuje esančiame meniu spauskite nuorodą “Deklaravimas”, kairėje juostoje pasirinkite “Pildyti formą” ir atsidariusiame lange pasirinkite “Prašymas skirti paramą”.
  2proc_2017_1
 3. Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį “Bel Canto” chorui FR0512 v.3 formą galite užpildyti tiesiogiai portale arba parsisiuntę į savo kompiuterį.Atsidariusiame lange pasirinkite pažymėtą įkoną Pildyti formą tiesiogiai portale.
  2proc_2017_2
 4. Užpildykite formą pagal žemiau pateiktą lentelę:
  Laukelis Laukelio pavadinimas Pildomi duomenys
  1-4 Užpildykite informaciją apie save. Dalis duomenų jau gali būti užpildyta automatiškai.
  5 Mokestinis laikotarpis 2016
  6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą Pažymėkite varnelę
  E1 Gavėjo tipas 2 (Paramos gavėjas)
  E2 Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 302424901
  E3 Mokesčio dalies paskirtis CHORAS „BEL CANTO“
  E4 Mokesčio dalies dydis Įveskite 2, jeigu paremsite tik chorą „Bel Canto“.

  Įveskite 1, jeigu paremsite dar vieną organizaciją.

  E5 Mokesčio dalies skyrimas laikotarpiui Pildomas, jeigu pajamų mokesčio dalį pageidaujate skirti ilgiau kaip vienerius metus. Tokiu atveju E5 laukelyje įrašomi laikotarpio pabaigos metai, t.y. paskutinis mokestinis laikotarpis, kurios pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti. E5 laukelyje įrašomas laikotarpis neturi būti ilgesnis kaip 5 metai, pradedant skaičiuoti nuo prašymo 5 laukelyje nurodytų metų. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2016-2020 m. mokestinių laikotarpių pajamų mokesčio dalį, pakaks pateikti tik vieną šių metų prašymą, kurio E5 laukelyje yra įrašyta 2020 m. Atsižvelgiant į tokį prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervesta automatiškai už 2016, 2017, 2018, 2019 ir 2020 m. mokestinį laikotarpį, todėl 2017-2021 m. laikotarpiu prašymų Jums teikti nereikės.
 5.  Užpildę visus duomenis viršuje dešiniajame kampe esančioje meniu juostoje pasirinkite Pateikti deklaraciją.2proc_2017_3Informacija apie paramos teikėją bus konfidenciali.Daugiau informacijos apie deklaravimą galite rasti interneto svetainėse http://deklaravimas.vmi.lt/ ir http://pagalba.vmi.lt/.Dėkojame už Jūsų paramą, kuri Jums nieko nekainuoja!