Choras Bel Canto išsirinko naują tarybą ir prezidentą

2023 m. birželio 12 d. vykusiame visuotiniame susirinkime, choro „Bel Canto“ nariai išrinko naują choro prezidentą ir tarybos narius. Visuotiniame susirinkime dalyvavo 56 choro nariai, jo metu taip pat buvo patvirtintos 2022 metų choro veiklos ir finansinės ataskaitos.

Choro „Bel Canto“ prezidentas ir taryba renkami dviejų metų kadencijai, 11 jos narių kuruoja ir yra atsakingi už konkrečias choro veiklai būtinas sritis.

Choro Bel Canto taryba 2023-2025. Susipažinkite su mūsų komandos lyderiais

Audrius Valatkevičius, prezidentas ir prodiuseris
Audrius yra vienas iš choro „Bel Canto“ įkūrėjų. Pats nedainuoja, tačiau aistringai rūpinasi choro vadyba, projektų prodiusavimu, santykiais su Lietuvos ir užsienio šalių muzikantais, chorais ir kompozitoriais. Pagal išsilavinimą – žurnalistas, profesiniame gyvenime Audrius yra verslo plėtros, rinkodaros ir komunikacijos ekspertas, turintis daugiau nei 20 metų darbo patirties Švedijos, Norvegijos ir Lietuvos NT plėtros, investicijų ir statybos kompanijose, tokiose kaip „Skanska“, NCC ir kt.

Simas Bačiulis, tarybos narys, atsakingas už choro įvaizdį
Simas yra ilgametis choro „Bel Canto“ narys, vienas iš jo įkūrėjų, baritonas. Jis daugiau nei 12 metų dirba vienoje didžiausių Lietuvoje reklamos agentūrų „Adell Taivas Ogilvy“, yra jos vadovų komandos narys, atsakingas už santykius su agentūros klientais. Simas baigė muzikos mokyklą, groja fortepijonu, choruose dainuoja daugiau nei 15 metų.

Arnoldas Dapkus, tarybos narys, atsakingas už santykius su rėmėjais
Arnoldas yra ilgametis choro „Bel Canto“ narys, prie komandos prisijungė 2016 metais. Jis baigė „Dagilėlio“ dainavimo mokyklą, groja fortepijonu, choruose dainuoja daugiau nei 14 metų. Profesiniame gyvenime Arnoldas yra atsakingas už verslo plėtrą kompanijoje „Metasite“, kuri teikia IT paslaugas JK finansų sektoriaus žaidėjams.

Agnė Juodvalkė, tarybos narė, atsakinga už finansus ir people management
Agnė prie choro prisijungė 2012 metais. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje ji baigė chorinį dainavimą ir dirigavimą, dainavo Kauno muzikinio teatro chore. Profesiniame gyvenime Agnė yra organizacijų psichologė ir laisvai samdoma personalo profesionalė, o asmeniniame – dviejų vaikų mama, aistringa sopranė, muzikos, žmonių ir sodų mylėtoja.

Agnė Bagdonavičienė, tarybos narė, atsakinga už teisinius klausimus
Agnė yra ilgametė choro narė, altas, su choru atliekanti ir solinius kūrinius. Muzika jai yra didžiausias hobis ir malonumas, kuris, baigus vidurinę mokyklą, vos netapo profesijos pasirinkimu. Agnė baigė chorinio ir solinio dainavimo mokslus Akmenės meno mokykloje, dainavo Vilniaus vokaliniame ansamblyje „Balsai“, groja fortepijonu. Profesiniame gyvenime ji yra teisininkė, turinti daugiau nei 8 metų patirties privačiame ir viešajame sektoriuose.

Gerda Valiukonytė, tarybos narė, atsakinga už organizacinius klausimus
Gerda, po ilgų metų emigracijoje, prie choro „Bel Canto“ prisijungė 2021 metų rudenį. Muzikos mokykloje ji mokėsi groti fortepijonu ir klasikine gitara, buvo Vilniaus Rotušės Gitarų Orkestro nare. Gerda dirba finansinių perlaidų kompanijoje „TransferGo“, kurioje vykdo iždo operacijų direktorės pareigas ir vadovauja komandai, atsakingai už valiutų rizikos valdymą ir klientų pinigų saugumą. Gerda taip pat priklauso Lietuvos Šaulių Sąjungai.

Justinas Stanevičius, tarybos narys, atsakingas už išorinę komunikaciją
Justinas prie choro „Bel Canto“ prisijungė 2020 metais. Jis muzikuoja nuo 4 metų, baigė Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos chorinio dainavimo klasę, dukart tapo Dainų dainelės laureatu, taip pat dainuojamosios poezijos konkurso prizininku. Laisvalaikiu Justinas groja fortepijonu, gitara, rašo muziką ir tekstus. Šiuo metu Justinas dirba vyr. technologijų diegimo konsultantu „Danske“ banke ir išorinės komunikacijos vadovu startuolyje „Vedliai“.

Donata Sekonaitė, choro tarybos narė, altų seniūnė
Donata chore „Bel Canto“ dainuoja beveik šešerius metus. Ji baigė fortepijono specialybę muzikos mokykloje, gimnazijoje akomponavo chorui ir ansambliams. Choruose dainuoja nuo studijų universitete laikų. Donata dirba bendrovėje „Philip Morris Baltic“, kurioje vykdo vyriausiosios verslo įžvalgų analitikės pareigas ir duomenų analize prisideda prie bedūmės ateities kūrimo.

Andrius Gailiūnas, tarybos narys, bosų seniūnas
Andrius prie choro „Bel Canto“ komandos prisijungė 2017 metais. Jis groja gitara, taip pat yra bluegrass grupės „Midnight Special“ narys. Andrius dirba lietuvių įkurtoje kompanijoje „Pixelmator“, kuriančioje vaizdų ir nuotraukų redagavimo programas „Apple“ įrenginiams.

Justas Pocius, tarybos narys, tenorų seniūnas
Justas yra vienas naujausių choro „Bel Canto“ narių, prie komandos prisijungusių 2023 metais. Nuo vaikystės jis dainavo įvairiuose choruose, tapo Dainų dainelės laureatu, pelnė tarptautinių konkursų apdovanojimų, dalyvavo Lietuvos ir užsienio žvaigždžių muzikiniuose turuose. Profesiniame pasaulyje Justas dirba bioinžinerijos, biotechnologijos mokslų srityje, tačiau choras jam – didžiausia meilė ir aistra. Tai, kas širdį priverčia plakti stipriau.

Gabrielė Barutė, tarybos narė, sopranų seniūnė
Gabrielė prie choro prisijungė 2022 metais. Ji baigė akordeono specialybę muzikos mokykloje, gimnazijoje vesdavo įvairius renginius, dainavo choruose. Šiuo metu Gabrielė dirba personalo ir biuro vadove finansų kompanijoje „NEO Finance“, o laisvalaikiu mėgaujasi vestuvių ir švenčių planavimu savo įmonėje „Saldus Taip“.

Atgal į sąrašą