Susipažinkite. Tai – mūsų vadovai ir treneriai. Mūsų „Svajonių trenerių komanda“!

Milda Švelnienė

Choro Bel Canto meno vadovė ir dirigentė

Milda chore „Bel Canto“ dainuoja nuo jo įsikūrimo 2009 metais, o nuo 2015 metų pradėjo dirbti choro chormeistere ir antrąja dirigente. 2016 metais ji aukščiausiais įvertinimais baigė chorinį dirigavimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir įgijo magistro laipsnį.

Milda taip pat dirba chormeistere valstybiniame chore „Vilnius“, 13 metų dainavo Vilniaus miesto savivaldybės chore „Jauna muzika“, dalyvauja kituose pasirinktuose muzikiniuose projektuose, tokiuose kaip opera „Geros dienos!“ ir kt.

Stasė Žaltauskaitė-Malūnavičienė

Choro Bel Canto chormeisterė

Stasė baigė Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje įgijo chorvedybos magistro laipsnį.

2007-2015 metais Stasė vadovavo Vilniaus dailės muziejaus moterų chorui „Eglė“, daugiau nei 10 metų dainavo kameriniame chore „Aidija“. Nuo 2008 metų Stasė dirba chormeistere valstybiniame chore „Vilnius“, taip pat aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose Lietuvoje.

Raminta Gocentienė

Choro Bel Canto chormeisterė ir koncertmeisterė

Pianistė Raminta Gocentienė choro „Bel Canto“ chormeistere dirba nuo jo įsikūrimo 2009 metais. Be to, ji dirba koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir chormeistere merginų chore „Virgo“.

Raminta nuolat akomponuoja Lietuvos operos solistams ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentams įvairiuose konkursuose, festivaliuose ir koncertuose.

Eglė Stundžiaitė

Choro Bel Canto vokalo pedagogė

2019 metais Eglė baigė magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Ireną Milkevičiūtę. 2020 metais atliko Erasmus praktiką Luigi Cherubini konservatorijoje (Italija).

Solistė bendradarbiauja su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir visais kitais pagrindiniais šalies orkestrais, rengia solinius koncertus, taip pat dirba „Vilnius City Opera“ muzikiniuose projektuose. 2020-2022 metais Eglė stažavosi Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, ir kartu su savo vyru Eimantu yra vokalo studijos „E&E Vocal Studio“ steigėjai.

Eimantas Bešėnas

Choro Bel Canto vokalo pedagogas

2019 metais Eimantas baigė LMTA magistro studijas pas prof. Algirdą Janutą ir Virgilijų Noreiką. Jis dirba su įvairiais meniniais projektais, festivaliais Lietuvoje ir svetur, aktyviai koncertuoja, bendradarbiauja su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir visais kitais pagrindiniais šalies orkestrais.

Eimantas nuo 2017 metų dirba su „Vilnius City Opera“, taip pat priklauso geriausių Lietuvos tenorų kolektyvui „Tenoriada“, užima Dubingių muzikos festivalio meno vadovo pareigas, o nuo 2023 metų tapo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistu.