Susipažinkite. Tai – mūsų vadovai ir treneriai. Mūsų „Svajonių trenerių komanda“!

Dr. Egidijus Kaveckas

Choro Bel Canto meno vadovas ir dirigentas

Choro „Bel Canto“ meno vadovas Dr. Egidijus Kaveckas taip pat dirba dirigentu valstybiniame dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“, prieš tai dešimt metų dainavo Vilniaus miesto savivaldybės chore „Jauna muzika“, buvo šio choro chormeisteris ir antrasis dirigentas, taip pat dirbo valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ meno vadovu ir dirigentu.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Egidijus įgijo chorinio dirigavimo magistro laipsnį, 2016 m. apsigynė daktaro disertaciją, taip pat tobulinosi pas garsius Vokietijos, Austrijos, Švedijos chorinės muzikos ir dirigavimo profesionalus.

Milda Zapolskaitė

Choro Bel Canto antroji dirigentė ir chormeisterė

Milda Zapolskaitė chore „Bel Canto“ dainuoja nuo jo įsikūrimo 2009 m., o nuo 2015 m. dirba ir choro chormeistere. 2016 m. aukščiausiais įvertinamais ji baigė chorinį dirigavimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, taip pat dirba chormeistere valstybiniame chore „Vilnius“ ir dainuoja chore „Jauna muzika“.

Raminta Gocentienė

Choro Bel Canto chormeisterė ir koncertmeisterė

Pianistė Raminta Gocentienė choro „Bel Canto“ chormeistere dirba nuo jo įsikūrimo 2009 m. Be to, ji dirba koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir chormeistere merginų chore „Virgo“. Raminta nuolat akomponuoja Lietuvos solistams įvairiuose konkursuose, festivaliuose ir koncertuose.

Eglė Stundžiaitė 

Choro Bel Canto vokalo pedagogė

Eglė 2013 m. baigė bakalauro, o 2019 m. magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Ireną Milkevičiūtę. 2020 m. atliko Erasmus praktiką Luigi Cherubini konservatorijoje (Italija/Florencija). Ji nuolat bendradarbiauja su Kauno miesto simfoniniu orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru, orkestru „Vilniaus Sinfonietta“, Šv. Kristoforo orkestru, Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinės muzikos ansambliu „Musica humana“.

Solistė rengia solinius koncertus, taip pat nuo 2016 m. dirba „Vilnius City Opera“ muzikiniuose projektuose. Nuo 2020 m. Eglė yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė – stažuotoja. Nuo 2020 m. tapo choro „Bel Canto“ vokalo pedagoge.