Susipažinkite. Tai – mūsų vadovai ir treneriai. Mūsų „Svajonių trenerių komanda“!

Milda Švelnienė

Choro Bel Canto meno vadovė ir dirigentė

Milda chore „Bel Canto“ dainuoja nuo jo įsikūrimo 2009 metais, o nuo 2015 metų pradėjo dirbti choro chormeistere ir antrąja dirigente. 2016 metais ji aukščiausiais įvertinimais baigė chorinį dirigavimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir įgijo magistro laipsnį.

Milda taip pat dirba chormeistere valstybiniame chore „Vilnius“, 13 metų dainavo Vilniaus miesto savivaldybės chore „Jauna muzika“, dalyvauja kituose pasirinktuose muzikiniuose projektuose, tokiuose kaip opera „Geros dienos!“ ir kt.

Povilas Vanžodis

Choro Bel Canto chormeisteris

2022 metais Povilas baigė choro dirigavimo bakalauro studijų programą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, šiuo metu čia tęsia choro dirigavimo magistro studijas.

2016-2019 metais Povilas dirbo Kauno mišriame jaunimo chore „Exaudi“, kur užėmė dirigento ir meno vadovo pareigas, taip pat dainavo ir vadovavo vokaliniam ansambliui GŠ. Nuo 2019 metų jis vadovauja Vilniaus vokaliniam ansambliui „Duodeco“; 2020 metais tapo Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ dirigentu; o nuo 2023 metų – Lietuvos nacionalinio jaunimo choro meno vadovu. Tais pačiais metais Povilas pradėjo dirbti Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės vyrų chore „Aidas“, kur užima meno vadovo pareigas.

Povilas buvo ilgametis Vilniaus miesto savivaldybės choro „Jauna muzika“ dainininkas (2014-2022), o šiuo metu yra Vilniaus senosios muzikos ansamblio „Canto Fiorito“ dainininkas (nuo 2020 m.).

Povilas Vanžodis

Raminta Gocentienė

Choro Bel Canto chormeisterė ir koncertmeisterė

Pianistė Raminta Gocentienė choro „Bel Canto“ chormeistere dirba nuo jo įsikūrimo 2009 metais. Be to, ji dirba koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir chormeistere merginų chore „Virgo“.

Raminta nuolat akomponuoja Lietuvos operos solistams ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentams įvairiuose konkursuose, festivaliuose ir koncertuose.

Eglė Stundžiaitė

Choro Bel Canto vokalo pedagogė

2019 metais Eglė baigė magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Ireną Milkevičiūtę. 2020 metais atliko Erasmus praktiką Luigi Cherubini konservatorijoje (Italija).

Solistė bendradarbiauja su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir visais kitais pagrindiniais šalies orkestrais, rengia solinius koncertus, taip pat dirba „Vilnius City Opera“ muzikiniuose projektuose. 2020-2022 metais Eglė stažavosi Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, ir kartu su savo vyru Eimantu yra vokalo studijos „E&E Vocal Studio“ steigėjai.

Eimantas Bešėnas

Choro Bel Canto vokalo pedagogas

2019 metais Eimantas baigė LMTA magistro studijas pas prof. Algirdą Janutą ir Virgilijų Noreiką. Jis dirba su įvairiais meniniais projektais, festivaliais Lietuvoje ir svetur, aktyviai koncertuoja, bendradarbiauja su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir visais kitais pagrindiniais šalies orkestrais.

Eimantas nuo 2017 metų dirba su „Vilnius City Opera“, taip pat priklauso geriausių Lietuvos tenorų kolektyvui „Tenoriada“, užima Dubingių muzikos festivalio meno vadovo pareigas, o nuo 2023 metų tapo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistu.