Dr. Egidijus Kaveckas

Choro Bel Canto meno vadovas

Telefonas 8-678-08 482
El. paštas kavegis@gmail.com

Audrius Valatkevičius

Choro Bel Canto prezidentas

Telefonas 8-698-39 346
El. paštas audrius.valatkevicius@gmail.com

Mūsų adresas

Choras Bel Canto

Vilniaus mokytojų namai
Vilniaus g. 39, LT-01119
Vilnius

El. paštas choras@chorasbelcanto.lt
Įmonės kodas 302424901

Simas
Bačiulis

Choro tarybos narys, atsakingas už choro įvaizdį

El. paštas simas@ogilvy.lt

Violeta
Daubarienė

Choro tarybos narė, atsakinga už organizacinius klausimus

El. paštas violeta@artbox.lt

Arnoldas
Dapkus

Choro tarybos narys, atsakingas už santykius su rėmėjais

El. paštas arnoldas.dapkus@gmail.com

Vilius
Lukauskas

Choro tarybos narys, atsakingas už išorinę komunikaciją

El. paštas vilius.lukauskas@gmail.com

Laura
Timinskaitė

Choro tarybos narė, atsakinga už teisinius ir finansinius klausimus

El. paštas laura.timinskaite@gmail.com

Goda
Idzelytė

Choro tarybos narė, atsakinga už vidinius choro procesus

El. paštas godaidzelyte@gmail.com

Pranas
Butkus

Choro tarybos narys, tenorų seniūnas

El. paštas pranas.butkus@gmail.com

Inga
Radzevičienė

Choro tarybos narė, bosų / baritonų seniūnė

El. paštas inga.radzeviciene@gmail.com

Dovilė
Bendžiūtė

Choro tarybos narė,
altų seniūnė

El. paštas d.bendziute@gmail.com

Laura
Palionienė

Choro tarybos narė, sopranų seniūnė

El. paštas laurado@gmail.com