Dėmesio norintiems dainuoti: kviečiame Tave į mūsų šaunią komandą!

Chore Bel Canto šiuo metu turime vietos 8-iems naujiems nariams – kviečiame po du sopranus, altus, tenorus ir bosus.

Mes esame geriausias mėgėjų choras Lietuvoje. Didžioji dalis mūsų narių yra baigę muzikos mokyklas ar muzikos studijas, tačiau ieškome ne tik profesionalų. Su mumis tikrai verta susisiekti jei tu turi:

  • gerą klausą (gali tiksliai balsu atkartoti pagrotą melodiją);
  • gerus vokalinius gebėjimus;
  • didelį norą augti ir tobulėti drauge.

Griežto reikalavimo naujam nariui gerai skaityti muzikinį raštą neturime, tačiau tikimės vokalinės ar kitokios muzikos atlikimo patirties ir gebėjimo greitai mokytis.

Mes tau siūlome:

  • visas galimybes tobulėti – turime nuostabią vokalo mokytoją ir puikius vadovus, kurie padės užpildyti muzikines spragas ar pasiekti iki šiol neregėtas muzikines aukštumas;
  • koncertus su pasaulio geriausiais chorinės muzikos kompozitoriais ir atlikėjais (koncertų ištraukas rasi mūsų YouTube kanale);
  • draugišką, atvirą, skaidrią, demokratišką bendruomenę, gerą laiką, nepakartojamas patirtis, keliones, ir daug daugiau.

Jei nori prisijungti prie geriausio ir ambicingiausio mėgėjų choro Lietuvoje, kviečiame pas mus!

Planas toks:

Mes visi kartu norime puoselėti ir stiprinti atvirą, skaidrų ir brandų chorą, turėti kokybišką laisvalaikį draugiškoje komandoje, nuolat tobulėti, dalintis scena ir dalyvauti projektuose su geriausiais pasaulyje. Jei nori ir tu – parašyk mums.

Laukiame tavęs!

Susipažink. Tai mūsų choro meno komanda ir tarybos nariai!

Mūsų veiklos ataskaita 2020

Mūsų koncerto su Eric Whitacre užkulisiai