Keičiame chorinės muzikos įvaizdį Lietuvoje!

Choras Bel Canto, siekdamas pakeisti vis dar konservatyvų ir archajišką chorinės muzikos įvaizdį Lietuvoje, kuria ir pristato ypatingus, elegantiškus, intelektualius ir šiuolaikiškus muzikinius projektus, kuriuose harmoningai dera įvairių stilių ir epochų muzika.

Mes ypatingą dėmesį skiriame savo solinių koncertų atmosferai ir muzikos pateikimui. Elegancija, dėmesys žiūrovų komfortui, išskirtinės koncertų erdvės, dėmesys scenografijai, netgi specialus aromatas koncertų salėse – visa tai yra privalomi choro Bel Canto solinių koncertų ar specialių muzikinių projektų akcentai.

Mūsų vizija – tapti geriausiu, geidžiamiausiu ir populiariausiu choru Lietuvoje ir galutinai įsitvirtinti tarp geriausiųjų Europoje. Norime tapti atviriausiu, kūrybiškiausiu, inovatyviausiu ir draugiškiausiu choru Lietuvoje, bendradarbiauti su talentingais Lietuvos ir užsienio šalių menininkais, pristatant ypatingus ilgalaikę vertę kuriančius muzikinius projektus.

Mūsų misija – keisti chorinės muzikos įvaizdį ir nuolat tobulėjant siekti, kad kuo daugiau žmonių atrastų ir įsitikintų šios muzikos grožiu, galia ir įtaiga.

Mes taip pat puoselėjame mūsų talentingų, ambicingų žmonių bendruomenę, kurioje gera muzikuoti ir būti kartu. Siekiame tapti ne tik geriausiu, bet ir geidžiamiausiu choru Lietuvoje – tiek esamiems ir būsimiems mūsų komandos nariams, tiek mūsų publikai.

Gera nuotrauka pasako daugiau nei 1 000 žodžių…

Mūsų sėkmės paslaptis – meilė choriniam dainavimui ir jo grožiui

„Belkantiečiai“ kuria savo chorą ir tas kūrybinis procesas turi ypač galingą variklį – meilę choriniam dainavimui, dideles kūrybines ambicijas ir nuolatinį tobulėjimą. Vien ką reiškia pasirinktas choro pavadinimas! Šiuo atveju „Bel canto“ – ne užuomina į žymųjį operinio dainavimo stilių, o choristų noras parodyti savo siekį, tikslus ir ambiciją.