Choras Bel Canto laimėjo pirmąją vietą tarptautiniame chorų konkurse Makedonijoje

Vilniaus mokytojų namų mišrus choras „Bel Canto“, vadovaujamas meno vadovo ir vyriausiojo dirigento Artūro Dambrausko, laimėjo pirmąją vietą šių metų rugpjūčio pabaigoje vykusiame Ohrid (Makedonija) tarptautiniame chorų festivalyje ir konkurse. „Bel Canto“ surinko 9 komisijos balus ir kartu su dar dviem chorais iš Vengrijos ir Rumunijos pasidalino pirmąją vietą savo kategorijoje, kurioje iš viso varžėsi 25 chorai.

Tarptautiniame Ohrid chorų festivalyje ir konkurse iš viso dalyvavo daugiau kaip 36 chorai iš Vengrijos, Šveicarijos, Italijos, Čekijos, Latvijos, Rumunijos, Serbijos, Makedonijos, Rusijos ir kitų šalių. Chorui „Bel Canto“ tai buvo pirmasis tarptautinis konkursas už Lietuvos ribų.

„Esu laimingas ir džiaugiuosi, kad vos prieš metus susikūręs choras jau skina laurus tarptautiniuose konkursuose. Tai neįtikėtinas pasiekimas ir aš didžiuojuosi savo komanda. Gautas apdovanojimas mus įkvepia siekti dar aukštesnių tikslų, įgyvendinti kūrybines ambicijas ir džiuginti savo klausytojus kokybiška chorine muzika“, – sakė meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas.

Atgal į sąrašą