Choro Bel Canto vaikinai kartu su "Skyle" pristato naują grupės albumą "Broliai"

Vaikinai iš Vilniaus mokytojų namų mišraus choro „Bel Canto“, kartu su atlikėjais Aiste Smilgevičiūte, Roku Radzevičiumi ir grupe „Skylė“, dainuoja šiuo metu Lietuvoje vykstančiuose grupės albumo „Broliai“ pristatymo koncertuose.

Kaip sako „Skylės“ muzikantai, „Bel Canto“ vyrų grupė šiame muzikiniame projekte užima svarbią vietą. „Bel Canto“ balsai sustiprina vyrišką kūrinio liniją“, teigia grupės „Skylė“ lyderis Rokas Radzevičius. „Skylės“ koncertuose dalyvauja „Bel Canto“ nariai Aurimas Maldūnas, Žilvinas Bružas, Darius Gaigalas, Simonas Jurkša, Evaldas Stulgaitis, Vytautas Drazdauskas, Linas Vitkauskas ir Dovydas Braukyla.

„Bel Canto“ dainininkas Aurimas Maldūnas mano, kad geriausiai choras atsiskleidžia dainose Aštuoni karžygiai ir Akmenų kareiviai. „Šių ir kitų dainų chorinių aranžuočių autorė yra Simona Vitkauskienė, „Bel Canto“ chormeisterė. Nuoširdžiai dėkojame jai. Na, o man asmeniškai labiausiai jaudinančios dainos – Minutė prieš ir Nebelauki manęs,- sako Aurimas.

„Skylės“ koncertuose ir albume „Broliai“ skamba dainos, kurios remiasi autentiška medžiaga: mintimis, išdėstytomis Liongino Baliukevičiaus – Dzūko dienoraštyje, kitų kovotojų atsiminimuose, partizaniškų dainų nuotaikomis ir lyrikoje randamais poetiniais įvaizdžiais. Ši muzikinė idėja įvilkta į modernią muzikos ir poezijos formą – be tradicinių roko instrumentų, muzikantai groja akordeonu, lumzdeliu, kanklėmis. Albumu „Broliai“ grupė sako norinti įamžinti Lietuvos laisvės kovotojų – partizanų – atminimą.

„Bel Canto“ vaikinai kartu su „Skyle“ jau koncertavo Panevėžyje ir Kaune; jų dar laukia pasirodymai Šiauliuose (lapkričio 26 d.), Klaipėdoje (lapkričio 27 d.), o gruodžio 3 d. Vilniuje Forum Palace koncertų salėje. Subtilios video instaliacijos, geras garsas, meniškas apšvietimas, septyni grupės nariai ir dešimt „Bel Canto“ choristų sukuria nepaprastą skambesį ir įspūdį scenoje. Finaliniame koncerte Vilniuje prie Aistės Smilgevičiūtės, grupės „Skylė“ ir „Bel Canto“ prisijungs ir styginių kvartetas.

Atgal į sąrašą