Chorui Bel Canto – "Aukso paukštės" apdovanojimas

Vilniaus mokytojų namų mišrus choras „Bel Canto“ įvertintas 2010 metų Aukso paukštės apdovanojimu nominacijoje Naujai suspindusi žvaigždė. Ši nominacija skiriama jaunam chorui, per palyginti trumpą laiką pasiekusiam įspūdingų rezultatų. Apdovanojimą įsteigė ir nuo 1999 m. kiekvienais metais skiria Lietuvos liaudies kultūros centras ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas, tokiu būdu įvertindami geriausius Lietuvos mėgėjų meno kolektyvus.

„Sveikinu visą didelę „Bel Canto“ komandą „pagavus“ simbolinę Aukso paukštę. Tai mūsų darbo, pradėto vos prieš pusantrų metų, tarpinis įvertinimas – jis užbaigia mūsų choro gyvenimo ankstyvąją vaikystę ir su Aukso paukštės sparnais kelia į naujas aukštumas“, – sakė choro „Bel Canto“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas. „Apdovanojimas suteikia mums naujų įpareigojimų ir didesnę atsakomybę – mums bus keliami aukštesni reikalavimai, tačiau sutikite, kad daugiau ir griežčiau reikalauti mes turime pirmiausia patys iš savęs. Tebūnie Aukso paukštės simbolis mūsų brandesnio kūrybinio etapo pradžia ir mūza“.

Pasak A. Dambrausko, choras Aukso paukštės apdovanojimu dalijasi ir su savo draugais bei rėmėjais, nes be jų geranoriškos pagalbos ši žvaigždė būtų daug blankesnė. „Nuoširdžiai dėkoju ir chormeisterėms Ramintai Gocentienei bei Simonai Vitkauskienei, choro prezidentei Laurai Timinskaitei už organizacinį darbą bei choristui Audriui Valatkevičiui už choro koncertų organizavimą ir choro įvaizdžio kūrimą. Taip pat sveikinu kiekvieną choristą, jų artimuosius ir, žinoma, mūsų publiką“, – sako A. Dambrauskas.

Atgal į sąrašą