Choras Bel Canto pristatė pirmą Lietuvoje šiuolaikinės chorinės muzikos vinilą ir pakvietė į jaukų koncertą!

Sold Out koncerte taip pat dalyvavo ir choro bičiuliai: styginių kvartetas Mettis, pianistas Motiejus Bazaras ir violončelininkas Augustas Gocentas; solines roles atliko choristai Mindaugas Rumšas (saksofonas), Agnė Bagdonavičienė ir Justinas Stanevičius (vokalas).

Koncerte savo įspūdžiais iš įrašo sesijų dalijosi albumo įrašo prodiuseris, Grammy nominuotas garso režisierius Vilius Keras.

Nuotraukų galerija

Vakaro metu choras Bel Canto atliko šiuolaikinės chorinės muzikos kūrinius iš savo naujausio repertuaro. Renginyje skambėjo Eric Whitacre, Ola Gjeilo, Morten Lauridsen, Jake Runestad, taip pat lietuvių kompozitoriaus Donato Zakaro kūriniai; savo solinius pasirodymus pristatė styginių kvartetas Mettis, pianistas Motiejus Bazaras ir violončelininkas Augustas Gocentas.

Koncerto programa

Evening Prayer
Ola Gjeilo

Hurt
Trent Reznor, arr. Eric Whitacre

Laiškai Sofijai
Donatas Zakaras

O Magnum Mysterium
Morten Lauridsen

Ecce Novum
Ola Gjeilo

Conversion of Saul
Z. Randall Stroope

Nyon Nyon
Jake Runestad

Jealous
Labrinth, arr. Owen Ladd

This is My Song
Jean Sibelius, arr. Blake Morgan

„Open to the World“ – pirmoji Lietuvoje šiuolaikinės chorinės muzikos vinilinė plokštelė

Choro Bel Canto muzikinis albumas „Open to the World“ – pirmasis choro studijinis albumas. Jame skamba garsiausių pasaulyje šiuolaikinių kompozitorių Eric Whitacre ir Ola Gjeilo, taip pat specialiai chorui aranžuoti populiariosios muzikos kūriniai.

Ypatingas albumo ir vinilo akcentas – legendinės JAV grupės Nirvana lyderio Kurt Cobain daina „In Bloom“. Šį grunge muzikos kūrinį specialiai chorui Bel Canto aranžavo jaunosios kartos švedų kompozitorius Henrik Dahlgren.

Choro Bel Canto albumo įrašą Paliesiaus dvare atliko Grammy nominuotas garso režisierius Vilius Keras ir jo komanda iš Baltic Mobile Recordings.

„Open to the World“ albumas ir vinilas pristato šiuolaikinę chorinę muziką, kuri retai atliekama ir įrašoma Lietuvoje. Taip choras tęsia savo misiją pristatyti ir populiarinti šiuolaikinę vakarietišką chorinę muziką, pateikti ją patraukliai, kokybiškai ir užtikrinti maksimalią jos sklaidą.

Atlikėjai

Choras Bel Canto
Dirigentai: Egidijus Kaveckas ir Milda Švelnienė, chormeisterė: Raminta Gocentienė, vokalo pedagogai: Eglė Stundžiaitė ir Eimantas Bešėnas

Marius Beck
Gitara & vokalas

Styginių kvartetas Mettis
Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas), Karolis Rudokas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė)

Motiejus Bazaras
Fortepijonas

Augustas Gocentas
Violončelė

Tomas Byčkovas
Hangas

Leidybos komanda

Audrius Valatkevičius
Vyriausiasis prodiuseris

Vilius Keras ir Aleksandra Kerienė
Įrašo prodiuseriai

Evelina Bajorinienė
Įrašo režisierė

Įrašyta: Studio Residence Paliesius (2021 m. lapkritis)
Įrašą atliko: Baltic Mobile Recordings
LP paruošimas: Sidney Meyer, Emil Berliner Studios
Dizainas: Ogilvy Vilnius
Finansavimas: LP leidybą finansavo Vilniaus miesto savivaldybė (ypatinga padėka savivaldybės tarybos nariams: Linui Kvedaravičiui, Ievai Jagminienei ir Tomui Gulbinui)
Pagaminta: Vokietijoje (ES)

Rėmėjai

Albumo įrašą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. LP leidybą finansavo Vilniaus miesto savivaldybė (ypatinga padėka savivaldybės tarybos nariams: Linui Kvedaravičiui, Ievai Jagminienei ir Tomui Gulbinui).

Atgal į sąrašą