Tokia Naktis Viena. Kalėdinis ir 5 metų jubiliejaus koncertas (2)

Perrašome Lietuvos chorinės muzikos istoriją

Choro Bel Canto Kalėdinis ir 5 metų jubiliejui skirtas koncertas Tokia Naktis Viena du vakarus iš eilės  – 2014 m. lapkričio 30 d. ir gruodžio 1 d. – vyko sausakimšoje Lietuvos nacionalinės filharmonijos salėje; mūsų koncertus pamatė daugiau kaip 1400 žiūrovų.

Jaudinančią Kalėdų laukimo atmosferą mums padėjo kurti Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergejus Krylovas) ir mūsų bičiuliai – solistės Joana Gedmintaitė, Ieva Prudnikovaitė, jaunieji Lietuvos talentai – solistės Lina Dambrauskaitė ir Milda Baronaitė bei vienas originaliausių šalies džiazo pianistų Artūras Anusauskas.

Dviejų dalių koncerte pristatėme išskirtinę muzikinę programą, kurioje harmoningai derinome per penkerius metus pamėgtus klasikinius, šiuolaikinės muzikos ir Kalėdinius kūriniai, taip pat ypatingas muzikines premjeras. Pagrindinis mūsų specialaus koncerto akcentas – ypatinga premjera. Kartu su Lietuvos kamerinis orkestru atlikome vieno populiariausių pasaulyje šiuolaikinio norvegų kompozitoriaus Ola Gjeilo keturių dalių kūrinį chorui ir styginių orkestrui – Sunrise Mass.
Koncertą režisavo Petras Skirmantas, vedė Livija Gradauskienė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Fotografas Vytautas Dranginis užfiksavo ne tik nuostabias mūsų koncerto akimirkas, bet ir nuotaikas garso derinimo repeticijoje, užkulisiuose ir mūsų nuostabios publikos veiduose.

Atgal į sąrašą