Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną choras Bel Canto dovanoja koncertą NATO kariams

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios – proga geriausias Lietuvoje mišrus mėgėjų choras Bel Canto dovanos koncertą Ruklos karinėje bazėje dislokuotiems Lietuvos ir kitų NATO šalių kariams. Choro koncertas vyks Jonavos arenoje, jį stebės beveik 1000 karių iš Rukloje formuojamo NATO priešakinių pajėgų bataliono. Koncertas bus atviras ir Jonavos miesto gyventojams.

„Didžiuojuosi talentinga ir pilietiška mūsų choro komanda, kurie niekieno neraginti ėmėsi iniciatyvos ir nusprendė pasveikinti šalies ir mūsų sąjungininkų karius Lietuvos Nepriklausomybės dienos proga. Šią kiekvienam lietuviui ypač svarbią dieną norime padėkoti kariams už tarnybą ir mūsų visų teisės gyventi laisvoje Lietuvoje gynybą. Dėkojame Lietuvos kariuomenei ir Jonavos kultūros centrui už mūsų iniciatyvos palaikymą ir pagalbą ją įgyvendinant“, – teigia Dr. Egidijus Kaveckas, choro Bel Canto meno vadovas.

Choras Bel Canto koncerte NATO kariams pristatys garsiausių šiuolaikinių Lietuvos chorinės muzikos kompozitorių Vytauto Miškinio, Vaclovo Augustino kūrinius, populiariausio pasaulyje šiuolaikinio JAV kompozitoriaus Eric Whitacre kompozicijas, taip pat kitus kūrinius. Prie šios choro Bel Canto pilietinės iniciatyvos prisideda ir šviesos aparatūros nuomos bendrovė Mano Disco, kuri pasirūpins šviesų scenografija koncerto metu, taip pat choro bičiuliai iš video kūrybos kompanijos 3 kadrai.

Lietuvos Nepriklausomybės dienai skirtas renginys Jonavos arenoje prasidės 14.30 val., choro Bel Canto koncerto pradžia – 15.00 val.

Choro Bel Canto meno vadovas ir vyriausias dirigentas Dr. Egidijus Kaveckas; antroji dirigentė ir chormeisterė Milda Zapolskaitė; chormeisterė ir koncertmeisterė Raminta Gocentienė.

Atgal į sąrašą