Sunrise Mass. Gyvai iš Lietuvos nacionalinės filharmonijos Vilniuje!

Open to the World ’18. Ypatingas vakaras Vilniuje: Ola Gjeilo, chorai Bel Canto ir Sofia Vokalensemble kartu.

Choras Bel Canto, vienas populiariausių pasaulyje šiuolaikinės chorinės muzikos kompozitorių Ola Gjeilo ir Švedijos choras Sofia Vokalensemble, 2018 m. gegužės 19 d. pristatė antrąjį Open to the World ciklo koncertą.

Daugiau nei 80 chorų Bel Canto ir Sofia Vokalensemble dainininkų Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje atliko ypatingąsias Ola Gjeilo „Sunrise Mass“. Kūrinys koncerte įrašytas gyvai ir publikuotas Apple Music, Amazon Music ir Spotify.

„Sunrise Mass“ – ypatingai šviesus, jaudinantis kūrinys perteikia modernų ir originalų kompozitoriaus požiūrį į šimtmečius gyvuojantį bažnytinės muzikos mišių žanrą.

Ola Gjeilo teigia, kad tradicinį lotynišką mišių tekstą jam norėjosi pateikti kitaip – kūrinyje nepaprastai skaidri, erdvinė, kosminė muzika perauga į žemišką ir tvirtą, o tyrumo, šviesos pojūtį keičia dramatiškesni jausmai. Net ir tradicinėms mišių dalims kompozitorius suteikia naujus pavadinimus: The Spheres (Kyrie), Sunrise (Gloria), The City (Credo), Identity & The Ground (Sanctus / Benedictus ir Agnus Dei).

Choras Bel Canto pirmą kartą “Sunrise Mass“ Lietuvos publikai pristatė 2014 m. Šį kartą kosmines “Sunrise Mass“ Vilniuje atliko daugiau nei 80 choristų balsų – chorai Bel Canto ir Sofia Vokalensemble kartu.

Atlikėjai

Choras Bel Canto (meno vadovas dr. Egidijus Kaveckas), choras Sofia Vokalensemble (meno vadovas Bengt Ollén) ir Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergej Krylov). Dirigentas Egidijus Kaveckas.

Kūrybinė grupė

Audrius Valatkevičius (Vyriausias prodiuseris), Jonas Juozapaitis (Video ir montažo režisierius), Šarūnas Burža (Vyriausias operatorius), Mykolas Lėckas (Šviesų dailininkas).

Audio įrašą atliko Artūras Pugačiauskas ir Vilius Keras (garso suvedimas ir masteringas atliktas studijoje AP Sound Design). Garso režisieriai Artūras Pugačiauskas ir Vilius Keras.

Įsigykite iTunes & Amazon

Klausykite Spotify

Atlikėjai ir kūrybinė grupė

Choras Bel Canto
Meno vadovas ir dirigentas Egidijus Kaveckas. Antroji dirigentė ir chormeisterė Milda Zapolskaitė, chormeisterė ir koncertmeisterė Raminta Gocentienė, vokalo pedagogas Liudas Norvaišas

Choras Sofia Vokalensemble
Meno vadovas ir dirigentas Bengt Ollén

Lietuvos kamerinis orkestras
Meno vadovas Sergej Krylov

Vyriausias prodiuseris
Audrius Valatkevičius

Garso režisieriai
Vilius Keras ir Artūras Pugačiauskas

Video komanda
Jonas Juozapaitis (Video ir montažo režisierius), Šarūnas Burža (Vyriausias operatorius), Mykolas Lėckas (Šviesų dailininkas)

Atgal į sąrašą