Choro Bel Canto pristatė savo pirmąjį albumą

Šią savaitę pasirodė pirmoji choro „Bel Canto“ kompaktinė plokštelė, kurioje įrašyti 2010 m. vasarį koncerte – Choras „Bel Canto“: dainuojame viltį, aistrą ir meilę – skambėję kūriniai.

Choristai, muzikos įrašų studijos „Aurea“ darbuotojai ir choro rėmėjai susirinko į „Shakespeare Boutique Hotel“ viešbučio salę Vilniuje, kur vyko uždaras choro nariams ir prie CD leidybos prisidėjusiems bičiuliams skirtas „Bel Canto“ pirmojo įrašo pristatymo vakaras. Choro kompaktinė plokštelė viešai bus pristatyta publikai šių metų lapkritį – ta proga choras surengs solinį koncertą, tuo pačiu pažymėdamas ir savo vienerių metų gimtadienį.

„Bel Canto“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas vakaro metu kiekvienam choristui asmeniškai įteikė ką tik išleistą CD ir pasidžiaugė, kad tik prieš metus susikūręs choras jau spėjo nuveikti tiek daug darbų: surengė solinį koncertą, dalyvavo keletoje muzikinių projektų, įrašė CD, o už kelių dienų išvyks į gastroles Makedonijoje.

„Prieš metus, kai šioje nuostabioje vietoje šventėme choro susikūrimą, ko gero mažai kas tikėjomės, jog per metus tiek nuveiksime. Didžiuojuosi jumis ir dėkoju visiems choristams, visai mūsų puikiai komandai už nuoširdų darbą – tik Jūsų dėka šiandien turime progą švęsti. Sveikinu jus visus su choro pirmojo CD įrašo darbų pabaiga. Kaip ir jūs, nekantriai laukiu CD pristatymo publikai koncerto lapkritį“, – vakaro metu sakė Artūras Dambrauskas.

Atgal į sąrašą