Choras Bel Canto išsirinko naują tarybą ir prezidentę

2021 m. gegužės 14 d. vykusiame visuotiniame susirinkime choro Bel Canto nariai išrinko naują choro prezidentę ir tarybos narius. 38 choristai dalyvavo pirmą kartą nuotoliniu būdu vykusiame visuotiniame susirinkime, kurio metu taip pat buvo patvirtintos 2019 m. ir 2020 m. choro finansinės ataskaitos.

Choro prezidentas ir taryba renkami dviejų metų kadencijai, 11 jos narių kuruoja ir yra atsakingi už konkrečias choro veiklai būtinas sritis.

Choro Bel Canto taryba 2021-2023. Susipažinkite su mūsų komandos lyderiais!

Agnė Juodvalkė, choro Bel Canto prezidentė
Agnė prie choro Bel Canto prisijungė 2012 m. Vilniaus B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje ji baigė chorinį dainavimą ir dirigavimą, dainavo Kauno muzikinio teatro chore. Profesiniame gyvenime Agnė yra organizacijų psichologė ir laisvai samdoma personalo profesionalė, o asmeniniame – dviejų vaikų mama, aistringas sopranas, muzikos, žmonių ir sodų mylėtoja.

Andrius Gailiūnas, choro tarybos narys, bosų seniūnas
Andrius prie choro Bel Canto komandos prisijungė 2017 m. Jis groja gitara, taip pat yra bluegrass grupės Midnight Special narys. Andrius dirba lietuvių įkurtoje kompanijoje Pixelmator Team, kuriančioje vaizdų ir nuotraukų redagavimo programas Apple įrenginiams.

Gintarė Ramanauskaitė, choro tarybos narė, sopranų seniūnė
Gintarė prie choro Bel Canto prisijungė 2020 m., ji yra koloratūrinis sopranas. Klasikinio dainavimo bakalauro ir magistro laipsnį įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vėliau stažavosi Graco universitete (Austrija). Gintarė daugiau nei dešimt metų dainavo profesionaliame chore Vokietijoje, kartu su žymiais klasikinės muzikos atlikėjais pasirodė garsiausiose Europos koncertų salėse. Profesiniame gyvenime Gintarė yra finansų specialistė.

Donata Sekonaitė, choro tarybos narė, altų seniūnė
Donata chore Bel Canto dainuoja beveik ketverius metus. Ji baigė fortepijono specialybę muzikos mokykloje, gimnazijoje akomponavo chorui ir ansambliams. Choruose dainuoja nuo studijų universitete laikų. Donata dirba bendrovėje Philip Morris, kurioje eina vyr. komercijos analitikės, atsakingos už rinkos tendencijų analizę, pardavimų prognozavimą ir planavimą, pareigas.

Dovydas Braukyla, choro tarybos narys, atsakingas už rėmimą ir mecenavimą
Dovydas yra ilgametis choro Bel Canto narys, prie komandos prisijungė 2011 m. Jis baigė muzikos mokyklą, groja gitara, choruose dainuoja daugiau nei 15 metų. Profesiniame gyvenime Dovydas vadovauja kontaktų centrui Planas chuliganas, yra šios įmonės įkūrėjas ir vienas iš savininkų.

Evaldas Stulgaitis, choro tarybos narys, atsakingas už IT ir socialinius tinklus
Evaldas yra vienas iš choro Bel Canto įkūrėjų, tenoras, choruose dainuoja nuo mažens. Jis baigė muzikos mokyklos fortepijono klasę, o aistrą dainuoti derina su muzikavimu elektroniniais ir klavišiniais instrumentais. Profesiniame pasaulyje Evaldas yra IT interneto sistemų vystymo specialistas.

Simas Bačiulis, choro tarybos narys, atsakingas už įvaizdžio klausimus
Simas yra ilgametis choro Bel Canto narys, vienas iš jo įkūrėjų, baritonas. Jis daugiau nei 10 metų dirba vienoje didžiausių Lietuvoje reklamos agentūrų Adell Taivas Ogilvy, yra jos vadovų komandos narys, atsakingas už santykius su agentūros klientais. Simas baigė muzikos mokyklą, groja fortepijonu, choruose dainuoja daugiau nei 15 metų.

Audrius Valatkevičius, choro tarybos narys, atsakingas už prodiusavimą ir išorinę komunikaciją
Audrius yra vienas iš choro Bel Canto įkūrėjų. Pats nedainuoja, tačiau aistringai rūpinasi choro projektų prodiusavimu, išorine komunikacija, santykiais su Lietuvos ir užsienio šalių muzikantais, chorais ir kompozitoriais. Pagal išsilavinimą – žurnalistas, profesiniame gyvenime Audrius yra rinkodaros, verslo plėtros ir komunikacijos ekspertas, turintis daugiau nei 20 metų darbo patirties Švedijos, Norvegijos ir Lietuvos NT plėtros, investicijų ir statybos kompanijose kaip Skanska, NCC, Mitnija ir kt.

Justinas Stanevičius, choro tarybos narys, tenorų seniūnas
Justinas prie choro Bel Canto komandos prisijungė 2020 m. Jis baigė muzikos mokyklą, dukart tapo Dainų dainelės laureatu. Laisvalaikiu groja fortepijonu, gitara ir ukulėle, rašo muziką ir tekstus, sukūrė kelis dainuojamosios poezijos kūrinius. Šiuo metu Justinas dirba Vilniaus universitete, kuriame yra atsakingas už vidinę komunikaciją ir akademinį konsultavimą.

Milda Laužikaitė, choro tarybos narė, atsakinga už organizacinius klausimus
Milda turi daugiau kaip 15 metų chorinio dainavimo patirties, sopranas, prie choro Bel Canto komandos prisijungė 2020 m. Ji yra kūrybiško mokymo ekspertė, fasilitatorė, asociacijos Kūrybinės jungtys vadovė. Milda telkia kūrybos profesionalus pozityviems švietimo ir kultūros sričių pokyčiams, plėtoja jiems skirtas programas, atstovauja kūrybingumo ugdymo idėjoms viešose diskusijose. Milda mėgsta keisti sistemas, įkvėpimo semiasi bendraudama su žmonėmis ir iš gamtos. Ji mano, kad muzika yra ypač svarbi saviraiškos ir bendruomeniškumo stiprinimo forma.

Agnė Aleksejevaitė-Bagdonavičienė, choro tarybos narė, atsakinga už teisinius klausimus
Agnė yra ilgametė choro Bel Canto narė, altas, su choru atliekanti ir solinius kūrinius. Muzika jai yra didžiausias hobis ir malonumas, kuris baigus vidurinę mokyklą vos netapo profesijos pasirinkimu. Agnė baigė chorinio ir solinio dainavimo mokslus Akmenės rajono meno mokykloje, ilgą laiką dainavo Vilniaus vokaliniame ansamblyje Balsai, groja fortepijonu. Profesiniame gyvenime ji yra teisininkė, turinti daugiau nei 8 metų patirtį privačiame ir viešajame sektoriuose.

Atgal į sąrašą