Choras Bel Canto Kovo 11-osios proga dovanojo koncertą Lietuvos ir JAV kariams Rukloje

Geriausias Lietuvoje Vilniaus mokytojų namų mišrusis choras “Bel Canto” Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25 metų jubiliejaus proga dovanojo koncertą Rukloje tarnaujantiems Lietuvos ir JAV kariams.

Koncerte dalyvavo daugiau nei 40 “Bel Canto” choristų ir pianistė Violeta Vaičiulienė. Choras “Bel Canto” Lietuvos ir JAV kariams paruošė jaukią šventinę programą, kurioje skambėjo Lietuvos, JAV, Ukrainos ir kitų šalių kompozitorių klasikiniai ir populiariosios muzikos kūriniai.

“Manome, kad Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtpenkmečio proga privalėjome parodyti dėmesį, pagarbą Rukloje tarnaujantiems mūsų šalies ir JAV kariams, bei pasveikinti juos su šia ypatinga švente. Tai mažiausiai ką galėjome padaryti kariams, atliekantiems svarbią misiją – ginantiems mūsų visų teisę gyventi ir kurti laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Didžiuojuosi talentingais ir pilietiškais mūsų choro dainininkais, kurie niekieno neraginti nusprendė tokiu būdu pasveikinti karius su mūsų nepriklausomybės 25 metų jubiliejumi ir padėkoti jiems už tarnybą”, – teigė Artūras Dambrauskas, choro “Bel Canto” meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas.

2015 m. kovo 11 d.  choro “Bel Canto” dainininkai susitiko su Lietuvos ir JAV kariais, apžiūrėjo Rukloje esančius karinius dalinius, o vakare Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos salėje surengė kariams skirtą koncertą. Prie šios choro “Bel Canto” pilietinės iniciatyvos prisidėjo ir šviesos bei garso aparatūros nuomos bendrovė “Mano Disco”, kuri pasirūpino šviesų scenografija koncerto metu.

Atgal į sąrašą